Reklama
Reklama

Komentarze

14
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Telefon nie ma ustawionej godziny, jest fabrycznie nowy.

0

Zglos komentarz

S
snr3 🌾 Wieśniak
11 lat temu

obudz sie dziewczyno w dzisiejszych czasach godzine z sieci pobiera autoatycznie... nic sie nie ustawia

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Rexica góru pustaków ze wsi

0

Zglos komentarz

Z
zbukzbuk 🌾 Wieśniak
11 lat temu

snr3 - obudź się, jest opcja wyłączenia automatycznej aktualizacji godziny siecią. Ja z tej funkcji korzystam, bo po automatycznej synchronizacji zegar w telefonie zawsze mi spóźniał o 4 minuty względem zegara GUM'u ;>

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Jak moze sie aktualizowac godzina w telefonie bez karty sim? Litosci!!

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
11 lat temu

telefon jest prawdopodobnie nowy, zrobili kryptoreklamę, godzina ustawiona specjalnie i proszę działa, gadacie o tym :D

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
11 lat temu

jak wyjmiesz nowy telefon z pudełka, włączysz go bez karty sim i bez podłączenia do netu, to godzina ci się automatycznie nie ustawi, bo niby jak? I kto tu jest "guru pustaków ze wsi"? ;]

0

Zglos komentarz

P
Python013 🏹 Łowca
11 lat temu

Bez karty sim telefon nie zaktualizuje godziny, a może i fabrycznie jest przestawiony na ręczną aktualizację. Nowy tel po odpaleniu zaczyna liczyć czas od 12:00 więc ten już trochę śmiga od chwili startu.

0

Zglos komentarz

W
w4ski 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie interesuje mnie to , aczkolwiek cos duzo powiadomien na pasku , i kolo miernika bateri jakby sila sygnalu pozdro

0

Zglos komentarz

U
ukasz00 💩 JP 100%
11 lat temu

hhehheh

0

Zglos komentarz

B
blmusik 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Oj, ludzie, ludzie, te wszystkie szoły mają z lajfem tyle wspólnego, że aż strach. Nie wiem czy to odgórne czy nie, ale chociażby taki polsatowy niedzielny szoł, który niby ma iść live tak naprawdę jest puszczany ze sporym poślizgiem (znajomy tam występował). Robi się to po to aby zabezpieczyć się p...

Oj, ludzie, ludzie, te wszystkie szoły mają z lajfem tyle wspólnego, że aż strach. Nie wiem czy to odgórne czy nie, ale chociażby taki polsatowy niedzielny szoł, który niby ma iść live tak naprawdę jest puszczany ze sporym poślizgiem (znajomy tam występował). Robi się to po to aby zabezpieczyć się przed jakimiś durniami, którzy korzystając z okazji chcieli by, np. pokazać widzom dup@ lub obrazić prezydenta. Na tej stacji parę ładnych lat temu właśnie jeden z uczestników jak go widzowie z programu wyeliminowali pokazał na wizji du@sko (oglądałem ten program) i pewnie to było gwoździem ... :)

0

Zglos komentarz

B
baggy1510 💩 JP 100%
11 lat temu

telefon po prostu nie jest podlaczony ani pod WiFi ani pod siec operatora (internet)!!

0

Zglos komentarz

U
Uciopucio 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Podobno archiwum x to prawda.

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
11 lat temu

Jesteście głupcami !!! Zdjęcie jest kiepskiej jakości i nie widać małego "pm" przy godzinie. Zegar w telefonie wskazuje godzinę 23:42 ... ten program "leci" z niemal 2-godzinnym wyprzedzeniem, jak wyniki ogłoszone przez PKW przed zakończeniem liczenia głosów. Ot rozwiązanie :)

Jesteście głupcami !!! Zdjęcie jest kiepskiej jakości i nie widać małego "pm" przy godzinie. Zegar w telefonie wskazuje godzinę 23:42 ... ten program "leci" z niemal 2-godzinnym wyprzedzeniem, jak wyniki ogłoszone przez PKW przed zakończeniem liczenia głosów. Ot rozwiązanie :)

0

Zglos komentarz

S
sok_pomidorowy 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No właśnie - z wyprzedzeniem, nie opóźnieniem. Więc nie uważasz, że Twoje wnioski (a przy okazji wyzywanie od głupców) są nieco nielogiczne? :P

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Czy nie macie wrażenia ze w tym panstwie wiele rzeczy jest tylko teoretyczne?

0

Zglos komentarz

W
w4ski 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie interesuje mnie to , aczkolwiek cos duzo powiadomien na pasku i kolo miernika bateri jakby sila sygnalu pozdro

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
11 lat temu

pewnie atrapa telefonu

0

Zglos komentarz

P
posterboy 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A czy to nie jest nagranie, które zostało cofnięte, a na tv wyświetla się aktualna godzina? Wtedy te parę minut obsuwy to jest nic...

0

Zglos komentarz

K
kawkhasz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ogarnij, program jest pewnie nadawany wieczorem, o której nie wiem, nie oglądam. w telefonie na wyświetlaczu jest godzina 11:42... No chyba, że używa czasu U.K. AM/PM więc może być 11:42p.m. ale nie wiem, jak pisałem, o której i do której ten program jest nadawany. Pracowałem przy prod. TV (głównie...

ogarnij, program jest pewnie nadawany wieczorem, o której nie wiem, nie oglądam. w telefonie na wyświetlaczu jest godzina 11:42... No chyba, że używa czasu U.K. AM/PM więc może być 11:42p.m. ale nie wiem, jak pisałem, o której i do której ten program jest nadawany. Pracowałem przy prod. TV (głównie VIVA, MTV trochę TVP) i coś takiego jak "na żywo" nie istnieje. A najfajniejszy jest sposób nagrywania teleturniejów.

0

Zglos komentarz

G
giaur500 🎖️ Snajper
11 lat temu

Stary Android, bo android 5.0 ma inny ekran blokady. Tomek kamel ma kiepski telefon.

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
11 lat temu

Powiedział to użytkownik Windowsa ;) Ja tam wolę zawsze świeży Debian Sid niż stary Windows 10 który zgapił na całej linii technologie istniejące od 30 lat twierdząc, że ma wszystko co najnowsze (np. wirtualne pulpity które były już w systemie Amiga OS).

0

Zglos komentarz

B
barneyam 💩 JP 100%
11 lat temu

Przecież to jest zatrzymane nagranie na TVP.pl Na żywo to można było je obejrzec w TV a nie na kompie, może wogóle innego dnia je odtwarzałeś :P

0

Zglos komentarz

A
aio13 🌾 Wieśniak
11 lat temu

-14:03 Selfi sobie zrobił :D A z Młynarskiej się śmieli.

0

Zglos komentarz

L
laxygen100 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jest kręcone na żywo, co nie znaczy że audycja od razu jest pokazywana w TV. Nawet nie mogą tak zrobić. A co jakbym wyskoczył i f**ta pokazał?

0

Zglos komentarz

Reklama