Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Gdyby to był poseł PIS, to byśmy mieli 10 dni "afery Coltowej", ale że to żołnierz platformy obywatelskiej, to już tylko wiocha wspomina o tym przypadku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ręce opadają, dziękuję Ci Polsko za synów twoich: cyt: "Zbigniew R., który prowadził samochód po pijanemu i strzelał z broni palnej w powietrzu, był przez kilka miesięcy - jak piszą wszystkie media - wiceministrem w rządzie PiS /ekipa Kaczmarka - afera gruntowa/. Ale to tylko część prawdy. Dziś...
Ręce opadają, dziękuję Ci Polsko za synów twoich: cyt: "Zbigniew R., który prowadził samochód po pijanemu i strzelał z broni palnej w powietrzu, był przez kilka miesięcy - jak piszą wszystkie media - wiceministrem w rządzie PiS /ekipa Kaczmarka - afera gruntowa/. Ale to tylko część prawdy. Dziś Zbigniew R. koordynuje sieć naukową wspieraną przez ministrów Donalda Tuska, a wcześniej był doradcą Jerzego Buzka w Parlamencie Europejskim."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Były minister z PiSu jeździ po pijaku, wymac**je bronią i strzela - oczywiście niepoczytalny, bandycki kraj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat w to że ministrowie z PIS mogą być niepoczytalni to wierzę :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obecnie czynny pachołek platformy obywatelskiej ;), czekać jak tam znajdą się Hofman z kolegami ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane