Reklama
Reklama

Komentarze

6
F
forszizel 😏 Szyderca
11 lat temu

Wcale nie oznacza ze rodzi sie ich wiecej. Po prostu uzywaja tylko jednego imienia.

0

Zglos komentarz

J
JimKaszub 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W Norwegii tak samo wypadly statystyki

0

Zglos komentarz

A
Anemos 🏹 Łowca
11 lat temu

Nic tylko plecak i POD szkoły...

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
11 lat temu

ej Jacek to polskie imie

0

Zglos komentarz

B
bubu226 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale dziecko na zdjęciu powinno być troszkę ciemniejsze

0

Zglos komentarz

K
kostrogaj 💩 JP 100%
11 lat temu

Co was to ku**a polaczki obchodzi....róbcie loda rydzykowi i odwalcie się od innych....

0

Zglos komentarz

Reklama