Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jak wiemy sadaze sa nieobiektywne:) wybory pokazały ze sadze sa nieprawdziwe i wszyscy popierają PO i PSL, i poparcie dla tych dwoch parti byloby 100% gdyby nie to ze 70% glosow oddają idioci i sa nieważne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Afera paliwowa, hazardowa, OLT i Amber Gold, dopalacze, inwestor z Kataru, "śledztwo smoleńskie", taśmy prawdy, do tego jeszcze wybory, a poparcie nadal rośnie, co rusz Polska zdaje egzamin. Gdyby nie ten PIS, który podpala tęczową Polskę z czekoladowym orłem, byłoby wprost idealnie. PO co...
Afera paliwowa, hazardowa, OLT i Amber Gold, dopalacze, inwestor z Kataru, "śledztwo smoleńskie", taśmy prawdy, do tego jeszcze wybory, a poparcie nadal rośnie, co rusz Polska zdaje egzamin. Gdyby nie ten PIS, który podpala tęczową Polskę z czekoladowym orłem, byłoby wprost idealnie. PO co się ciskać i burzyć zawierzmy władzy PZP..., przepraszam miałem na myśli PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PO podniosło wam podatki, podniosło wiek emerytalny sprzedało już praktycznie całą Polskę, a wy dalej jak te lemmingi a wy dalej glosujecie na tych POpaprańców... ludzie otwórzcie wreszcie oczy... PO was dyma a wy dalej na nich glosujecie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane