Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ona polakow rozumie, wie jakie sa ich preferencje, czego oczekują, dla tego sfałszowała wybory bo by przegrała.:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński rozumie polaków ale tych najgłupszych. Kopacz rozumie średniaków. A mądrych nikt nie rozumie i sami się nie rozumieją.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No nie mow , najgłupsi sa wyborcy PO , nikt mi nie wmówi , ze okradany czlowiek , oszukiwany, i głosujący na swego oprawce jest srednio madry, trzeba byc totalnie ubezwłasnowolniony umysłowo, by to robic , wyborcy PO przypominają mi ludzi w Korei.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A PANI ROZUMIE POLAKOW CZY PEJSATYCH,WATYKANCZYKOW I UKRAINCOW ??.NASZYM POLITYKOM NAJLATWIEJ ZROZUMIEC OBCYCH A NAJTRUDNIEJ NZROZUMIEC WLASNY NAROD !.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no niestety nie wszystko się udało tak jak by sobie życzyli, a najbardziej to, że wyszły pewne nieścisłości w przebiegu głosowania i podczas liczenia głosów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane