Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Każdy może demonstrować, widocznie CI mieli taką potrzebę. NIE PRZYPOMINAM SOBIE SŁÓW KACZKI, MARCINKIEWICZKA wówczas czegoś o PODPALANIU POLSKI - mi to się skojarzyło z "Bagnet na broń, Kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz - Polskę" PATOLOGIA OBYWATELSKA i krzykacz Bartosze...
Każdy może demonstrować, widocznie CI mieli taką potrzebę. NIE PRZYPOMINAM SOBIE SŁÓW KACZKI, MARCINKIEWICZKA wówczas czegoś o PODPALANIU POLSKI - mi to się skojarzyło z "Bagnet na broń, Kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz - Polskę" PATOLOGIA OBYWATELSKA i krzykacz Bartoszewski wszystko jasne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"bydło głosować!!!!" poszli i zagłosowali:) o polakach czytała krystyna czubówna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i wtedy żyd powiedział do polskich gojów "bydło głosować!!!!" poszli i zagłosowali:) o antypolskich polakach czytała krystyna czubówna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lemingi nie zasługują na nic lepszego, należy traktować to bydło z pogardą i dawać im najgorsze praca, których nie dałoby się nawet kolorowym. Wystarczy im tylko wmówić, że to jest nowoczesne i postępowe za pomocą GW i TVN a będą żreć goowno z uśmiechem na mo**ach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TAA A PLATFORMA NA PEWNO LEPSZA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moje zdanie jest takie, że generalnie wybieramy ( według naszych kryteriów ) mniejsze zło... nie ważne kto będzie u władzy i tak będzie albo kradł, albo ogólnie zły, albo ch*j wie co...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo piekna inicjatywa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane