Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Sam pomysł nie jest zły, jeśli dobrze się za niego zabrać. A więc ZUS niech robi to co do tej pory, natomiast US dostaje możliwość obsługi w zakresie zgłaszania i wyrejestrowania płatnika składek i osób do ubezpieczenia, czy tak samo żeby obsługę rozliczeń. Jednak znając organizację naszych urzędów...
Sam pomysł nie jest zły, jeśli dobrze się za niego zabrać. A więc ZUS niech robi to co do tej pory, natomiast US dostaje możliwość obsługi w zakresie zgłaszania i wyrejestrowania płatnika składek i osób do ubezpieczenia, czy tak samo żeby obsługę rozliczeń. Jednak znając organizację naszych urzędów mógłby się niezły bajzel zrobić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NIE WYJEZDZAJCIE Z TEGO KRAJU I NIE ROBCIE PREZENTU PEJSATYM !!. ONI TYLKO CZEKAJA ABY OPUSZCZONA POLSKE PRZEKSZTALCIC W IZRAEL BIS !!!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane