Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
gryu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Brawo panie prezydencie a my Polacy mamy sobie sami radzić.

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
11 lat temu

Te 300 mln prawdopodobnie poszło na najemników, tylko nie można było tak zaksięgować i taki kit wciskają,z e na wspieranie małych firm.

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
11 lat temu

I dlatego ja nie identyfikuje sie z tymi ludzmi , to nie moj prezydent ani rzad

0

Zglos komentarz

S
slawek06052 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kiedy ta palanterja zacznie pomagać narodowi POLSKIEMU.

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

kiedy zacznie gnic w wiezieniu

0

Zglos komentarz

Reklama