Reklama
Reklama

Komentarze

12
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Każdy zwykły człowiek siedziałby w pudle!!! To są jaja!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Nie wiem czym sąd się kierował ale zwykły biedak by ukradł puszkę dla pasa by nie być głdodnym dawno by siedział na celi, się dziwić że Polska nie jest normalnym Krajem gdzidzi się robi przekręty wielomilionowe i daje się zawiasy.

0

Zglos komentarz

L
lampard75 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Można? Można.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
11 lat temu

Nawet w Wigilię muszą mnie wk**wić :) jest szansa zeby zaradzić takim sytuacjom - należy publikowac mo**y tych szmaciarzy w togach, którzy są odpowiedzialni za takie wyroki!

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
11 lat temu

kara w zawieszeniu to ch...j nie kara

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

Dopiero teraz autorze odkryłeś ze politycy mogą więcej?

0

Zglos komentarz

T
tellmetellme 💩 JP 100%
11 lat temu

Seksowna Ewa Kopacz. To taka nasza polska Marylin Monroe - Ewa Kopacz, kobieta pełna charyzmy, seksapilu i uroku.

0

Zglos komentarz

P
palkora79 😏 Szyderca
11 lat temu

WTF

0

Zglos komentarz

T
tellmetellme 💩 JP 100%
11 lat temu

Jestem pewna, że każdy kto widział Marylin Monroe i Ewę Kopacz zgodzi się ze mną. Wystarczy sobie porównać, i różnicy nie będzie. Obie Panie są tak samo bardzo urodziwe. Ewa Kopacz może nawet bardziej. Ta twarz, to ciało, ten chód, ten wzrost, te nóżki, te piersi - idealnie do macania.

Jestem pewna, że każdy kto widział Marylin Monroe i Ewę Kopacz zgodzi się ze mną. Wystarczy sobie porównać, i różnicy nie będzie. Obie Panie są tak samo bardzo urodziwe. Ewa Kopacz może nawet bardziej. Ta twarz, to ciało, ten chód, ten wzrost, te nóżki, te piersi - idealnie do macania.

0

Zglos komentarz

A
anubisgd 🌾 Wieśniak
11 lat temu

łby de**lom rządowym ścinać w czynie społecznym i tyle.

0

Zglos komentarz

S
slawek06052 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ten sędzia powinien przed ogłoszeniem wyroku,siedzieć w pudle.

0

Zglos komentarz

B
borwielki 😏 Szyderca
11 lat temu

Opublikować nazwisko sędziego na wiochę wraz ze zdjęciem!

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
11 lat temu

Pierodlone czasopisma !!!

0

Zglos komentarz

J
japierdole147 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dla Ciebie to jakaś nowość przecież prawo jest RÓWNE według nich dla każdego ;/ banda ..... ;/

0

Zglos komentarz

K
kubek4a7 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Człowiek winny albo niewinny, polityk niewinny albo prawie winny, a ona dostanie jeszcze odszkodowanie za szkody moralne wyrządzone życiem w stresie w czasie procesu.

0

Zglos komentarz

Reklama