Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
te tasmy powinne byc ujawnione calemu spoleczenstwu,moze wtedy lemingi przejza na oczy aczkolwiek watpie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciekawe jak KASIA TUSK zarabia ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te POwskie ku.rwy zabrałyby mu aparaturę ze szpitala jak na "Komorniku" i skalpel gdyby nie chciał tańczyc jak mu zagrają. Zwykłe moralne śm***i i śc****a.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To to pikuś, po akcji prezesa i szeryfa na doktora G. nie wykonano kilkunastu przeszczepów bo lekarze się bali, i być może to było przyczyną kilkunastu zgonów .Poza tym z całym szacunkiem dla prof. Religi, ale w szyję dawał ostro więc mógł być podatny na różne naciski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widziałem film, oglądałem dokument "Religa lekarz od serca" jak można tak wspaniałego człowieka, który dla pacjenta poświęcił całe swoje zdrowie i życie prywatne "wykupić" jak jakiegoś Judasza. Krawaciarze francowaci z tej platformy. Cały ten francowaty elektorat, który zawsze id...
Widziałem film, oglądałem dokument "Religa lekarz od serca" jak można tak wspaniałego człowieka, który dla pacjenta poświęcił całe swoje zdrowie i życie prywatne "wykupić" jak jakiegoś Judasza. Krawaciarze francowaci z tej platformy. Cały ten francowaty elektorat, który zawsze idzie do wyborów i wybiera tych złodziei.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane