Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@Ventyl: po raz kolejny bezmyślnie przeklejasz teksty ze strony, której nawet autorów nie można sprawdzić. To faktycznie prawdziwa wiocha, szacunek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
AMBA*SADOR'S FAREWELL CALL ON SEJM SPEAKER KOMOROWSKI- artykuł na Wikileaks.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ciężko ci wygooglować?! Wybrany artykuł jest ogólnikowy. Znajdziesz strony na których temat został wnikliwie omówiony. Szacunek, że nie chcę ci się ruszyć doopy, by sprawdzić niektóre fakty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moze autorow strony nie znamy. Wszyscy za to znaja autorow walkow ,ktorzy ciagle chodza bezkarnie. Placa ci za to?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PISZECIE CIAGLE O ID***ACH WSROD NIBY POLSKICH DECYDENTOW - NAPISZCIE ILU SIEDZI W KICIU ZA TE ZBRODNIE EKONOMICZNE !!!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Największym przegięciem pały było gdy prywatny Bank Inicjatyw Gospodarczych został nabywcą państwowego Banku Gdańskiego. Pieniądze na ten cel pożyczył w... Banku Gdańskim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane