Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zamiast sprzedawać lasy lepiej przestaliby dawać na świątynie opatrzności, na kapelanów i na lekcje religii. Opodatkowaliby kler, prostytucje i narkotyki. Połączyli krus z zusem zwolnili niepotrzebnych urzędników. Wtedy mieliby tyle kasy w budżecie ze nic nie musieliby sprzedawać. A jeszcze pewnie z...
Zamiast sprzedawać lasy lepiej przestaliby dawać na świątynie opatrzności, na kapelanów i na lekcje religii. Opodatkowaliby kler, prostytucje i narkotyki. Połączyli krus z zusem zwolnili niepotrzebnych urzędników. Wtedy mieliby tyle kasy w budżecie ze nic nie musieliby sprzedawać. A jeszcze pewnie zalazłaby się kasa aby utrzymać autostrady z podatków i usunąć bramki dla samochodów osobowych tak jak w Niemczech. Można by też zlikwidować skłądkę na NFZ i opłacać służbę zdrowia z podatków dla wszystkich obywateli. I zlikwidować pośredniaki bo jest dosyć prywatnych pośredniaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W ogóle nie jestem w temacie, ale dlaczego ktoś miałby przepraszać za swojego ojca lub/i brata? Czy ma nad nimi władze, czy sobie ich wybierał. Bez sensu ten baner.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to na ch..j się wypowiadasz klikasz w google i ci wyskakuje za co ma przeprosić, rodziny sie nie wybiera ale też nie wybiela jak u niego, potomek komunistycznego aparatczyka...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
myślisz że każdy ma czas żeby szukać źródeł? Wypowiadam się na temat tego co jest na obrazku. Ciężko zrozumieć? Jeśli do wiochy trzeba szukać uzasadnienia w innych źródłach to do du.y taka wiocha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane