Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Co za kr***ni dają minusy do absurdu,chyba tacy co tego śc****a nigdy nie spotkali...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Aaaa, Francja. Oni zawsze poddają się pierwsi. Rodowici Francuzi już nie są u siebie nawet. Coś mi się wydaje, że nie znajdą sprawców. Powinni użyć broni biologicznej zaprogramowanej na genotyp brudasów. Innego wyjścia nie widzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tylko poddają się pierwsi ale natychmiast przechodzą na stronę wroga---> patrz rząd Vichy :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powini ich wypierd... Europy jak nie umieją się zachować albo dpoo piecu z nimi!Następnie nakrzą kobietą nosić burki zpalić kościoły chrześciańskie co wtedy?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No przecież tak lubicie lewaków. Wkrótce takich panów ściągną Wam do Polski (o ile już ich nie ma) w ramach nieograniczonej tolerancji, miłości i szacunku do wszystkich religii świata. Z wyjątkiem chrześcijańskich, bo te jakoś, mimo że zupełnie nieagresywne, baaaardzo im przeszkadzają.
No przecież tak lubicie lewaków. Wkrótce takich panów ściągną Wam do Polski (o ile już ich nie ma) w ramach nieograniczonej tolerancji, miłości i szacunku do wszystkich religii świata. Z wyjątkiem chrześcijańskich, bo te jakoś, mimo że zupełnie nieagresywne, baaaardzo im przeszkadzają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pi*******a tolerancja!!!Wyrznac brudasow jak nie umieja zyc w cywilizowanych krajach!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane