Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie bo tam się nie kradnie jak w Polsce. Tam Amerykanin oszczędza na paliwie i kupuje sobie za te pieniądze inne artykuły napedzając gospodarkę . A W Polsce Państwo patrzy tylko jak ci zapierdzielić oszczędności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A podatki? VAT, akcyza? Może ktoś nie wie, ale VAT liczy się nie od ceny dobra (np. paliwa), ale od ceny powiększonej już o akcyzę. Dzięki temu płacimy VAT od akcyzy. Czyli bierzemy cenę paliwa, dodajemy 1,54 zł/l (uwaga, nastąpiła obniżka o całe 0,025 zł/l) a następnie doliczamy do uzyskanej wcześn...
A podatki? VAT, akcyza? Może ktoś nie wie, ale VAT liczy się nie od ceny dobra (np. paliwa), ale od ceny powiększonej już o akcyzę. Dzięki temu płacimy VAT od akcyzy. Czyli bierzemy cenę paliwa, dodajemy 1,54 zł/l (uwaga, nastąpiła obniżka o całe 0,025 zł/l) a następnie doliczamy do uzyskanej wcześniej wartości 23% VAT.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
napędza gospodarkę..no jasne dlatego mają kwadryliardy deficytu i okradają cały świat ze wszystkiego co się da machając szabelką. jak nic wzorzec do naśladowania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najtaniej u mnie w okolicy to 4.50, gdzie to 4.20???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane