Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Najgorsze jest to ze wielu w Polsce zarabia te 20 dolatów za godzinę a nie powinni. Np. dyrektorzy szkół, komendanci policji, dyrektorzy pośredniaków, zusów mopsów i innych urzędów państwowych, generałowie, kapelanii wojskowi, biskupi, metropolici, prokuratorzy, sędziowie, prezydenci miast, posłowie...
Najgorsze jest to ze wielu w Polsce zarabia te 20 dolatów za godzinę a nie powinni. Np. dyrektorzy szkół, komendanci policji, dyrektorzy pośredniaków, zusów mopsów i innych urzędów państwowych, generałowie, kapelanii wojskowi, biskupi, metropolici, prokuratorzy, sędziowie, prezydenci miast, posłowie, senatorowie, niektórzy lekarze, ordynatorowie, prezesi państwowych kopalni, prezesi PKP, innych państwowych firm i prezesi sportowi opłacani z budżetu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepszym porównaniem byłaby siła nabywcza. "Eskimos ma 4 psy, jest bogaty czy biedny?" Zbyt dużo by to nie zmieniło, ale byłoby obiektywniejsze. Spróbuj wyżyć w małej miejscowości za najniższą krajową - skromnie, ale pewnie Ci się uda. Spróbuj wyżyć za najniższą krajową w Warszawie - jest r...
Lepszym porównaniem byłaby siła nabywcza. "Eskimos ma 4 psy, jest bogaty czy biedny?" Zbyt dużo by to nie zmieniło, ale byłoby obiektywniejsze. Spróbuj wyżyć w małej miejscowości za najniższą krajową - skromnie, ale pewnie Ci się uda. Spróbuj wyżyć za najniższą krajową w Warszawie - jest różnica? A najniższa krajowa taka sama.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane