Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9J#bać TV! Najlepiej będzie jeśli ludzie przestaną to bezużyteczne pudło oglądać!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli piszesz o zwiącholach to pewnie masz rację. Serio myślicie, że prawdziwi górnicy zarabiają kilkanaście tysięcy miesięcznie? Dajecie sobie zrobić wodę z mózgu. Oglądajcie dalej tefałen, Trudne sprawy i głosujcie na peło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak mi SHL zamkneli, to nawet wzmianki w prasie nie było, kiedyś i 6 tyś ludzi tam pracowało dziś rosną tam żyletki, co mnie obchodzą jacyś nieudacznicy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tylko Ruda Śląska chce żyć! A co z resztą kraju? Polska to nie tylko górnicy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spoko. Za dwa dni w tewałenie powiedzą, że znowu drobna grupa faszystów ośmiesza kraj i w ogóle jak Kaczyń... hehee, Polska "rzal i bul" - 10072% poparcia dla gajowego to jest nius! :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzę zdania podzielone -I O TO CHODZI ŻEBY WAS PODZIELIĆ- ogłupiacz tv robotę wykonał musicie się żreć między sobą żeby czasem wasza złość nie skierowała się na tą bandę która zagarnęła ten kraj!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a kto wam zabrania żyć ? przekwalifikujcie się i żyjcie... ale nie za moje..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane