Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Problem w tym ze państwo nie potrafi tak jak prywatny inwestor. Zamknąć nierentowną kopalnie i otworzyć w innym miejscu rentowną. Państwo za długo upiera się przy trwaniu w nierentownym biznesie. Bo ma wyborców na głowie, związki zawodowe i górników na torach. Dla wyborców to bardzo źle brzmi w medi...
Problem w tym ze państwo nie potrafi tak jak prywatny inwestor. Zamknąć nierentowną kopalnie i otworzyć w innym miejscu rentowną. Państwo za długo upiera się przy trwaniu w nierentownym biznesie. Bo ma wyborców na głowie, związki zawodowe i górników na torach. Dla wyborców to bardzo źle brzmi w mediach gdy państwo coś zamyka. A potem państwo trzymając nierentowne biznesy zbyt długo. Popada w takie długi ze już nie ma pieniędzy aby budować nową państwowa kopalnie w miejscu gdzie byłaby rentowna. Natomiast prywatny inwestor nie cacka się, szybo zamyka i szybko otwiera nowe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komuna miedzy innymi dlatego właśnie upadła bo nie potrafiła szybko reagować tak jak kapitalizm. Niestety w górnictwie nadal mamy komunizm. Komunizm może by nawet działał ale pod warunkiem ze rząd też by się nie pi.rdolił z pracownikami. Tylko równie szybko jak kapitalizm reagował gdy coś nie przy...
Komuna miedzy innymi dlatego właśnie upadła bo nie potrafiła szybko reagować tak jak kapitalizm. Niestety w górnictwie nadal mamy komunizm. Komunizm może by nawet działał ale pod warunkiem ze rząd też by się nie pi.rdolił z pracownikami. Tylko równie szybko jak kapitalizm reagował gdy coś nie przynosi zysków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
maksi dla plusów wstawiasz te wstawki? każdy wie ze jesteś lewak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane