Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

A ja bym tak mówił za darmo. Bo dzięki tej instytucji 2 miliony polaków nie musi w Polsce na jakiejś umowie śm***iowej robić za 4zł/h.

0

Zglos komentarz

Reklama