Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Podczas okupacji niemieckiej polskie fabryki produkowały dwa razy tyle co przed okupacją. Niemcy znają się na gospodarce lepiej niż Polacy i rady Merkel są bardzo cenne. Lepiej posłuchać jej niż Kaczyńskiego. Który by pewnie nadal dotował kopalnie, zwiększałby szybciej dług Polski. A za kilka lat za...
Podczas okupacji niemieckiej polskie fabryki produkowały dwa razy tyle co przed okupacją. Niemcy znają się na gospodarce lepiej niż Polacy i rady Merkel są bardzo cenne. Lepiej posłuchać jej niż Kaczyńskiego. Który by pewnie nadal dotował kopalnie, zwiększałby szybciej dług Polski. A za kilka lat zabierałby wszystkim polakom z kont bankowych kasę tak jak na Cyprze. Nie mam zamiaru pozwolić na to aby Polska zbankrutowała przez nierentownych górników, uprzywilejowanej budżetówki, księży i innych który wdrapali się pazurami do koryta i nie chcą puścić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Armaty zamiast masła! Amunicja zamiast chleba", facet co ty robiłeś na lekcjach historii?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobrze służysz swoim nowym panom. Wkrótce osiągniesz poziom Donaldinio. Brawo :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane