Reklama
Source: wgrane.pl

Dziadek o mało się nie teleportował na tamten świat

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
24

Zglos post

Reklama

Komentarze

18
D
Delek1986 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Po dziadku nie widać żeby mu to bardzo przeszkadzało.. Widać ze jeszcze by po..ruchał..

0

Zglos komentarz

T
thc84 🌾 Wieśniak
9 lat temu

LOS AMI

0

Zglos komentarz

I
IamThex 🌾 Wieśniak
11 lat temu

BRASIL! U nich to normalny obraz z rodzinnej sielanki. Taka prawda. Ta czarna krew...

0

Zglos komentarz

B
borys23061989 💩 JP 100%
11 lat temu

i co k**wa takie śmieszne ?

0

Zglos komentarz

B
Bebok_69 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dziadek po tym cyrku pewnie z miesiąc nie umiał usnąć i pożerał tabsy na nadciśnienie.

0

Zglos komentarz

Z
zakmen 💩 JP 100%
11 lat temu

Dziadek się cieszy i ma ca a wam się coś oczywiście nie podoba. Jesteście smętne buraki. 90% z was powinno tu wylądować na głównej :D

0

Zglos komentarz

K
karolcia_mala06 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wstrętne!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Takie blazy robiły z dziadka wała. Gorzej jak by wyjął "korzeń" 25 cm i zapakował takiej aż by kleksa puściła

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Skopałbym tego starego menela po ryju a sukę zerżnąłbym ,aż by mordę darła z bólu, rozklekotał pochwę i zapłodnił

0

Zglos komentarz

Y
yaiba83 🏹 Łowca
11 lat temu

Najpierw ci musi urosnąć bo jeszcze jest za mały.

0

Zglos komentarz

M
michal.strogow 🌾 Wieśniak
11 lat temu

trzeba miec czym meska s**o

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Takie urodziny to ja rozumiem :)) --- kiedyś w reklamie było "trzeba" mieć fantazję dziadku" -- a dziadek twarda riposta-- "trzeba mieć fantazję i PIENIĄDZE synku" :))))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

japie*dolę, jak takie małpie zaloty was podniecają to jesteście de**lami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przecież te baby powinny być oskarżone o usiłowanie morderstwa 1-go stopnia,czyli z premedytacją.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
11 lat temu

chyba o nekrofilie, o ile to nie jego wnuczki, bo wtedy o kazirodztwo jeszcze.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
11 lat temu

obrzydliwe.

0

Zglos komentarz

K
kamilibombili 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Miałam napisać to samo !

0

Zglos komentarz

K
11 lat temu

I ja.

0

Zglos komentarz

I
IamThex 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I gerontofilia!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Żeby się w taki sposób znęcać nad dziadkiem, dobrze że przeżył :)

0

Zglos komentarz

M
megasam1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gdybym był takim dziadkiem był bym szczęśliwy. Wspaniały prezent.

0

Zglos komentarz

K
krons 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Że co, że udusiła by go tymi pośladami O_o

0

Zglos komentarz

K
kontrrra 🌾 Wieśniak
11 lat temu

obleśne.

0

Zglos komentarz

L
langeman 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dziadek bardziej uradowany niż mój jak dostał podwyżke emerytury he he

0

Zglos komentarz

Reklama