Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brawo p. Duda, tak się reprezentuje swoich podopiecznych! To samo jest w AM Dąbrowa Górnicza. Dlatego trzeba związków wszędzie i nie trzeba będzie stawać po zupę dla ubogich!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ja zapierdalam jako brukarz po 13 godzin na dobe w akordzie qrwa w słoncu az pot po jajach leci robie do 300 h w miesiącu za marne 3tys.też bym chciał mieć zwiazek zawodowy qrwa i te odprawy qrwa lepiej by sie żyło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba było jechać do kopalni, ja jadę do pracy do UK za 1400 funciaków za pracę głupiego ;0 w tesco ;) po co było sie uczyć, zmarnowałem 5 lat! Ziomki już domy tam po kupowali, po dwa auta mają i to za pensje minimalne!!! By w Polsce ukraincom żyło się lepiej ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ile by im nie dali zaawsze ku**a mało. pie...ne pijawki jak wam wieecznie nie pasuje to zostańce pod ziemia sępy. bo ja nie zamierzam na te wasze chore pensje i dodatki robić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no tak...powiedzieć parę słow prawdy to moderator usunie komentarz...pewnie górnik albo rodzina w kopalni robi... żałosne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POLACY PALCIE OPONY POD SEJMEM. Zastraszajcie politykierów, róbcie g**j... ale nie, lepiej narzekać i pozwalać na to innym by sobie przywileje wywalczyli. Do buntu nie potrzebujecie związków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A tak wam było żal górników, no to macie de**le ,za wasze pieniądze będą leżeć do góry palnikiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane