Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Kogo wykorzystać i napluć mu w twarz? Słabszego - tego który walczył o to by takie śc****a mogły się umościć przy korycie. Szkodniki tylko wieszać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapomniałeś dodać 5 miliardow na 13 dla urzednikow, zapomniałeś ze po za kosciolem i górnikami , dotacje ida na sport, kulturę, organizacje społeczne, na organizacje poza rządowe . W tym na lewicowe . koszt zarządu KW to 2 miliardy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
skąd wziąłeś te 2 mld na kościół nie wiem . Ale ponieważ to Ty maxi więc się nie dziwię. I Tak zszedłeś już z 15 mld więc pewnie poczytałeś coś na ten temat. Doczytaj wyjdzie Ci jeszcze mniej. Do górnictwa tez nie trzeba dokładać tylko trzeba umieć nim zarządzać, a to już nieosiągalne dla tej bandy...
skąd wziąłeś te 2 mld na kościół nie wiem . Ale ponieważ to Ty maxi więc się nie dziwię. I Tak zszedłeś już z 15 mld więc pewnie poczytałeś coś na ten temat. Doczytaj wyjdzie Ci jeszcze mniej. Do górnictwa tez nie trzeba dokładać tylko trzeba umieć nim zarządzać, a to już nieosiągalne dla tej bandy amatorów ,która nawet kopalnie złota by zadłużyła. Zresztą jeśli całe ministerstwo i te tabuny fachowców tam zatrudnionych zleca napisanie programu naprawczego firmie z USA więc o czym mowa?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane