Reklama
Reklama

Komentarze

10
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Niech no się tutaj jakiś doktor zlituje i skierowanie do oddziału zamkniętego mu wystawi czy coś ...

0

Zglos komentarz

P
Psiapsiolek 🎖️ Snajper
11 lat temu

Może gość dojdzie w końcu do wniosku, że świat jest taki zły, że trzeba się zabić i się zabije? I da spokój reszcie populacji w tym krajuu....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

I ma chłop racije dobże mówi jak zawsze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

nie wk@rwiaj mnie bo cie zminósóje szm@to , a tego nie zniesiesz i żucisz sie pot pocionk

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

zesram się na ciebie krzywy ryju

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

pszyjmne to z godnościom

0

Zglos komentarz

W
wiochman75 🏹 Łowca
11 lat temu

Szkoda, że matka Terlikowskiego nie miała dostępu do takiej pigułki. Mielibyśmy spokój.

0

Zglos komentarz

S
skomorucha 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

On jest niepokalanie poczęty

0

Zglos komentarz

Z
zul121 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Albo do cyklonu B

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Ja bym się z nim założył ze ja łyknę pigułkę po a on trochę cyklonu B.

0

Zglos komentarz

S
skomorucha 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

On nie łyka, woli anal na plebanii.

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
11 lat temu

temu gościowi pielęgniarki pierdziały do inkubatora

0

Zglos komentarz

C
cairo 💩 JP 100%
11 lat temu

Jego rodzice na pewno marzyli o takiej pigułce, a teraz mają przeje...., od sąsiadów.

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
11 lat temu

Panie Terlikowski proszę się zgłosić do zamkniętego zakładu psychiatrycznego oni na pewno Panu pomogą jeszcze mi Pan kiedyś podziękuje chociaż dzisiaj to co piszę Pana wk**wi

0

Zglos komentarz

M
Meloman1 💩 JP 100%
11 lat temu

Ciągle się najeżdża na ateistów, a tu proszę - tyle komentarzy, a wszystkie tolerancyjne, rzeczowe i sympatyczne.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Terlikowski. Jedyny dowód na to, że ewolucja to fikcja!

0

Zglos komentarz

Reklama