Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Powiem tak czy to Pisuarowe śc****o, SLDowskie czy POwskie pcha się to gó**o to tego europarlamentu do tego "koryta obfitości" Nie zważają na konsekwencje dla Polski byle tylko przypodobać się hamburgerom czy cioci Merkel, która obecnie pociąga za sznurki w sprawach Polski. Znalazła sobie...
Powiem tak czy to Pisuarowe śc****o, SLDowskie czy POwskie pcha się to gó**o to tego europarlamentu do tego "koryta obfitości" Nie zważają na konsekwencje dla Polski byle tylko przypodobać się hamburgerom czy cioci Merkel, która obecnie pociąga za sznurki w sprawach Polski. Znalazła sobie polskiego-kundla, który na niemieckiej smyczy szczeka na niedźwiedzia. Pani się do psa nie przyznaje, a kundel raz za razem po ryju od miśka dostaje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tyle było mowy o sankcjach i co i wiadro... Tylko głupowate kraje byłego bloku się na to nabrały. Niemcy i Francja prowadzą handel z Rosją jak prowadziły. Ku.wa elity... to gó**o rządowe przy elitach nie stało... Oni tylko starają się te swoje zadki względem nowej penetracji ustawić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane