Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
Antek999 🏹 Łowca
11 lat temu

A dlaczego to ma być wiocha ? Nawet tyle to banderowcom za wiele - najpierw ostrzeliwują tamte miasta a potem za nasz hajs będą je odbudowywać ?

0

Zglos komentarz

I
imiele 😏 Szyderca
11 lat temu

No i dobrze,więcej nie mamy.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

NIECH KOPACZ DA ZE SWOICH. KOSCIELNYCH I ZYDOWSKICH A NIE NASZYCH !!.

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No to Ukraińcy zaszaleją ...

0

Zglos komentarz

T
titom 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ha, a może Kopacz chce ich zrobić w h..a, ma doradcę z jakiegoś providenta i wycycka ukraińców, jeszcze na tym zarobimy. LOL.

0

Zglos komentarz

B
Bananpl69 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Uff. Ulżyło mi ;)

0

Zglos komentarz

Reklama