Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Ciekawe ile wydają na produkcję, paliwo w stosunku do swoich kolegów w UE?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedyne co w obecnej sytuacji może zrobić to kłamać dalej. Gdyby zaczęła mówić prawdę ludzie poszliby na Wiejską, spaliliby sejm a tych "wybrańców" powiesiliby na gałęziach. Spokojnie PiSiorki, z wami to samo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nieprawda jestem rolnikiem i w niemczech srodki do produkcji sa tansze nawet traktor kupiony w polsce jest drorzszy nawet o 20000 zl zato niemieckie firmy wspolpracujace z rolnikami traktuja nas jak szmaty wiec klamie chytra baba z radomia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to wszystko robią media które działaja na zlecenie rządu im o to chodzi żeby naród był podzielony....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja bym jej kazał chować te wieprze po 3zł za kg. Francuzi i Belgowie się dogadali z Rosją i już mają wyższe ceny. Nasi rządzący sami kładą rolnikom kłody pod nogi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinien ktoś w końcu tę bladź wytarmosić za kudły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kłamliwa szmata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane