Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
DOPOKI BEZMOZGOWI DYLETANCI PO-PSL BEDA DECYDENTAMI W SPOLKACH BEDZIE ZLE !!. TRZEBA JAKNAJSZYBCIEJ ICH SIE POZBYC DLA DOBRA POLAKOW I KRAJU , A GORNICY WIEDZA JAK TO ZROBIC !!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co w związku z tym?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzę jedno rozwiązanie wywalić to bydło protestujące na zbity pysk. Jaki normalny pracownik ma 13 i 14, jaki normalny pracownik ma jakieś deputaty na węgiel, jakiemu normalnemu pracownikowi zakład pracy dopłaca do zwolnienia lekarskiego ? W d**ach im się przewraca! Czemu górnicy mają być bardziej u...
Widzę jedno rozwiązanie wywalić to bydło protestujące na zbity pysk. Jaki normalny pracownik ma 13 i 14, jaki normalny pracownik ma jakieś deputaty na węgiel, jakiemu normalnemu pracownikowi zakład pracy dopłaca do zwolnienia lekarskiego ? W d**ach im się przewraca! Czemu górnicy mają być bardziej uprzywilejowaną grupą w Polsce! ! Zaraz zostanę zchejtowany przez Korwino-Kolonko-Cejrowskich gimnazjalnych znawców polityki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo nauczyli cie takiej normalności praca za miskę ryżu nie wszystkim to starcza nie oglądaj tyle masońskiej telewizji i pomyśl zanim zaczniesz pisać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane