Reklama
Reklama

Komentarze

33
B
broda28 🌾 Wieśniak
11 lat temu

w tym kraju nic się nie robi dla ludzi wstydzę się za tych ludzi bo kraj jest ładny tyle że ludzie do d**y

0

Zglos komentarz

Z
ZeuS112 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Proponuję dodać, że projekt wspomnianej odrzuconej ustawy złożyła partia Palikota. Nie ten patriotyczny PiS, o którym to tutaj tyle się trąbi ile to dla Polski robi.

0

Zglos komentarz

I
iksDeXDXD 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ahhh:) serce rośnie jak czyta się komentarze osób o podobnych poglądach co swoje! Rośniemy w siłę, jest nas coraz więcej! Ludzie opamiętajcie się i zdejmijcie te czerwone maski z twarzy, głosujcie na prawdziwą prawice!!

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
11 lat temu

JKM chce ten podatek zniesc calkowicie, nie brakowaloby pracy i to za dobra cene

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Za JKM nie będziesz płacił podatków, bo nie będziesz miał z czego ich zapłacić.

0

Zglos komentarz

M
Michal_Szczecin 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

vilus a skad sie w ogole biorą pieniadze wiesz moze czy zyjeszna garnuszku panstwa ? Ja myslalem ze prace dajemy MY konsumenci kupujac towary i uslugi - ale zeby je kupic musisz miec kase w kieszeni - jesli rzad zabierze w podatkach to dziwie sie ze ludzie sie dziwia ze Polakow stac na mniej rzeczy...

vilus a skad sie w ogole biorą pieniadze wiesz moze czy zyjeszna garnuszku panstwa ? Ja myslalem ze prace dajemy MY konsumenci kupujac towary i uslugi - ale zeby je kupic musisz miec kase w kieszeni - jesli rzad zabierze w podatkach to dziwie sie ze ludzie sie dziwia ze Polakow stac na mniej rzeczy niz zachodnich sasiadów

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wymień zachodnie państwo bez podatków. Zgadzam się, że podatki powinny być niższe, a zwłaszcza wyższa kwota wolna od podatku na poziomie rocznej średniej krajowej. A wyższe dla bogatych... dlaczego wyższe podatki dla bogatych? Dlatego, że przecież pracodawca (nie chodzi mi tu o małe firmy) narzeka,...

Wymień zachodnie państwo bez podatków. Zgadzam się, że podatki powinny być niższe, a zwłaszcza wyższa kwota wolna od podatku na poziomie rocznej średniej krajowej. A wyższe dla bogatych... dlaczego wyższe podatki dla bogatych? Dlatego, że przecież pracodawca (nie chodzi mi tu o małe firmy) narzeka, że podatki są wysokie i gdyby nie to, płaciłby więcej pracownikowi. To taki pracodawca da więcej pracownikowi, żeby to pracownik zapłacił podatek (z jego składek). Pracodawca ma z głowy podatek, a pracownik zarabia więcej i płaci mniejszy podatek, niż bogaty pracodawca. Proste?

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

... no chyba, że pracodawcy wcale nie chodzi o to, że przez podatki płaci mało pracownikowi, tylko o to żeby kwotę podatku zatrzymać dla siebie nie dzieląc się z pracownikiem...

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jeszcze jedno, w PL działa wiele dużych firm, które opłacają dużo niższe podatki w innych krajach. Nie słyszałem, żeby w którejś z nich płacili więcej z powodu niższych podatków. Całkowicie wolny rynek tego nie zmieni, tylko przeciwnie polskiego pracodawcę zjedzą zachodnie koncerny.

Jeszcze jedno, w PL działa wiele dużych firm, które opłacają dużo niższe podatki w innych krajach. Nie słyszałem, żeby w którejś z nich płacili więcej z powodu niższych podatków. Całkowicie wolny rynek tego nie zmieni, tylko przeciwnie polskiego pracodawcę zjedzą zachodnie koncerny.

0

Zglos komentarz

A
arttra666 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Teraz już wiem dlaczego cały czas boli mnie d**a, od tego dymania.

0

Zglos komentarz

G
gierand 🌾 Wieśniak
11 lat temu

POlska to jedno wielkie gó**o,ze złodziejami i cwaniakami na samej górze.

0

Zglos komentarz

M
mkuleta64 🌾 Wieśniak
11 lat temu

POlska POodobno jest w czołówce krajów UE rozwijających się! WSTECZ!

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
11 lat temu

Nie ma baranie takiego kraju jak POlska. Szalu mozna dostac z tym waszym POje***y, POlska itd. Nie podoba sie, to bierz sie za polityke i zmieniaj cos, a nie siedzisz przed kompem i prawisz swoje madrosci.

0

Zglos komentarz

S
solar7018 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A czemu nie ma podanych innych krajów - np. Czechy, Słowacja itp.?

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
11 lat temu

Są. Kraje "ciemne szare" to kraje gdzie nie ma kwoty wolnej.

0

Zglos komentarz

A
Adrian2712 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Stare,w UK jest już 10000£ wolne od podatku.

0

Zglos komentarz

A
Adrian2712 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

*10000 funtów

0

Zglos komentarz

R
ramzesx 😏 Szyderca
11 lat temu

Wszyscy kumaci, pracowici, przedsiębiorczy, liczący na siebie a nie na to, że ktoś im da powinni głosować tylko i wyłącznie na prawicę, tę prawdziwą, antysocjalistyczną, taką która zlikwiduje wysokie podatki i to całe złodziejstwo na które one idą: urzędasów, biurokrację państwowych instytucji, socj...

Wszyscy kumaci, pracowici, przedsiębiorczy, liczący na siebie a nie na to, że ktoś im da powinni głosować tylko i wyłącznie na prawicę, tę prawdziwą, antysocjalistyczną, taką która zlikwiduje wysokie podatki i to całe złodziejstwo na które one idą: urzędasów, biurokrację państwowych instytucji, socjal dla nierobów i tych którzy są sami sobie winni, złodziei z budżetówki, którzy zarabiają więcej niż dostaliby na wolnym rynku.

0

Zglos komentarz

I
iksDeXDXD 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ahhh:) serce rośnie jak czyta się komentarze osób o podobnych poglądach co swoje! Rośniemy w siłę, jest nas coraz więcej! Ludzie opamiętajcie się i zdejmijcie te czerwone maski z twarzy, głosujcie na prawdziwą prawice!!

0

Zglos komentarz

T
t_pa27 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Czyli Donald nie kłamał - jest zielona wyspa? Jest!

0

Zglos komentarz

D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zdumiewające jest to że w tym porównaniu jakoś nie widać państw pokomunistycznych a porównujemy się do państw które nie zaznały jarzma komunizmu a w UE są o wiele dłużej niż my. To też najlepszy dowód na to jak była wspaniała komuna. Oczywiście większość ciemniaków uważa że komuna była wspaniała. Ba...

Zdumiewające jest to że w tym porównaniu jakoś nie widać państw pokomunistycznych a porównujemy się do państw które nie zaznały jarzma komunizmu a w UE są o wiele dłużej niż my. To też najlepszy dowód na to jak była wspaniała komuna. Oczywiście większość ciemniaków uważa że komuna była wspaniała. Bardzo obiektywny absurd, bardzo!

0

Zglos komentarz

P
pun80 💩 JP 100%
11 lat temu

hahha w Irlandii kwota wolna to 16500e nie 1650e, ktoś tu wymarzał jedno zero

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
11 lat temu

Sprawdzilem i nie masz racji. Odsylam do strony revenue ie. Kwota wolna od podatku to 1650 euro.

0

Zglos komentarz

J
jakubkrak 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To się nazywa manipulacja danymi. Jesteśmy My, Niemcy, Włochy , Hiszpania.. Nie widać Węgier, Czech i Rumunii.. Brawo... Czy ludzie już do końca zgłupieli? Każdy narzeka na wszystko ale sytuacja wygląda tak że Polska ma pieniądze (jak każdy inny kraj) z podatków. Sztuka leży w ich racjonalnemu wyda...

To się nazywa manipulacja danymi. Jesteśmy My, Niemcy, Włochy , Hiszpania.. Nie widać Węgier, Czech i Rumunii.. Brawo... Czy ludzie już do końca zgłupieli? Każdy narzeka na wszystko ale sytuacja wygląda tak że Polska ma pieniądze (jak każdy inny kraj) z podatków. Sztuka leży w ich racjonalnemu wydawaniu. Górnicy strajkują i każdy piszę "dajmy im".. Ok ale kto powie emerytom , że im trzeba odjąć? Przecież pieniędzy nie przybędzie bez wzrostu podatków!!! To czysta matematyka. Więc musimy mieć priorytety a coś innego ograniczać. Chcesz pomocy górnikom to nie będzie dróg , wysokich emer

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
11 lat temu

Wegry, Czechy i Ruminie widac. Tyle tylko, ze tam nie ma zadnej kwoty wolnej od podatku.

0

Zglos komentarz

H
herbataizelki 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I dlatego należy zmniejszyć biurokrację.

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
11 lat temu

Z państw byłego bloku komunistycznego jedyni mamy jakąkolwiek kwote wolną od podatku więc nie jest tak źle ale cipexy i tak myslą że ni stąd ni z owąd mamy mieć taką gospodarke jak panstwa zachodnie...

0

Zglos komentarz

S
szprocior 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wiesz, jak będziesz miał włamanie do domu i złodziej zabije wszystkich oprócz Ciebie, to nie domagaj się sprawiedliwości tylko podziękuj mu, że Cię oszczędził...

0

Zglos komentarz

B
baslejndimon 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Luzik, jak już Rothschildowie ściągną swoich do Polski to napiszą prawo podatkowe od nowa :)

0

Zglos komentarz

P
Paszeko 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No i jest zielona wyspa.

0

Zglos komentarz

J
jersey_pan 😏 Szyderca
11 lat temu

najwarzniejsze, rze poparcie prezydęta Komorowskiego rośnie, rze plajtfomra znuf wygra. być morze gjenjusz ekonomii pan Rostowski wymyśly coś sensownego jak Vat na 35% i wiek emerytalny na 150 lat pracy. nie mogje siem doczekać wyboruf.

0

Zglos komentarz

G
grzesiekx 😏 Szyderca
11 lat temu

Typowi polski kowalski będzie marudził że wszystko jest źle a na pytanie czy próbował coś w związku tym zmienić głosując np. na kandydatów chcących coś zmienić najczęściej można usłyszeć: "ja się polityką nie interesuje więc nie idę głosować", "oni wszyscy to złodzieje" itd. z ta...

Typowi polski kowalski będzie marudził że wszystko jest źle a na pytanie czy próbował coś w związku tym zmienić głosując np. na kandydatów chcących coś zmienić najczęściej można usłyszeć: "ja się polityką nie interesuje więc nie idę głosować", "oni wszyscy to złodzieje" itd. z takim podejściem to w tym kraju jeszcze przez wiele lat nie zapanuje porządek i bardziej ułożone państwa będą grały polską...

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

Bo typowy Kowalski to de**l i kaleka umysłowy, który myśli tylko o tym żeby obalić litr wódki i mieć wszystko w dvpie dalej narzekając i tak do us*anej śmierci.

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Niestety od 12 lat (odkąd mogę głosować) nie wygrywa ten, na kogo głosuję.

0

Zglos komentarz

P
plkwn 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A Wy nadal przeliczacie sumy z innych krajów na złotówki... No tak, głupi motłoch łyknie i odda cześć Jarosławowi :)

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ok, spróbujmy lemingowy propagandzisto. Wielka Brytania ok 10 pensji minimalnych, Hiszpania ok 23, Francja ok 4, Grecja ok 7, Belgia ok 6. Polska niecałe 2. W Polsce opodatkowana jest kwota, która nie wystarcza na minimum egzystencjalne, to jest ta wasza zielona wyspa?

0

Zglos komentarz

R
rafalemilian 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Trzeba być prawdziwą ku.wą by opodatkować nawet minimum egzystencjalne.

0

Zglos komentarz

W
wiochapl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ludzie, dlaczego dalej siedzimy w domach trzymając łby w ogłupiających telewizorach zamiast wyjść i wywalić złodziei z wiejskiej na zbity pysk??

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Może z tego samego powodu, który "powstrzymuje" ciebie?

0

Zglos komentarz

J
Jefgieniej 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ta wiocha powoduje, że kawy nie muszę pić. Ciśnienie się podnosi do 200 szybciej niż Formula1

0

Zglos komentarz

B
bithoven 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W Polsce NIE MA partii, która pochyliłaby się nad tym, żeby PRZEDSIĘBIORCY było łatwiej... żeby nie pracował po 12 godzin dziennie i połowy dochodu nie przeznaczał na utopijne projekty podtrzymywania życia nierentownych kopalni, budowanie kolejnych świątyń, trzynastki, czternastki i inne dziwne cuda...

W Polsce NIE MA partii, która pochyliłaby się nad tym, żeby PRZEDSIĘBIORCY było łatwiej... żeby nie pracował po 12 godzin dziennie i połowy dochodu nie przeznaczał na utopijne projekty podtrzymywania życia nierentownych kopalni, budowanie kolejnych świątyń, trzynastki, czternastki i inne dziwne cuda przeszłości. Im niższe podatki przedsiębiorcy tym realnie wyższe płace pracownika. Nikt nie chce stymulować gospodarki. Każda partia patrzy krótkotrwale, żeby tylko być przy władzy przez te 4 lata i doraźnie podawać witaminę C. PO niestety nic nie robi, PIS nie proponuje również nic innego tak jak

0

Zglos komentarz

B
bula76 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Pocieszające jest to, że są kraje europejskie w których brak jest kwoty wolnej od podadku.

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ziew. Banda biedakow zebrala sie poplakac. W kazdym kraju biedak to biedak. Chcesz cos wiecej to sam na to zarob. No ale brak jaj...

0

Zglos komentarz

D
darek87x 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Czyli jak dobrze zarabiasz to lubisz płacić wysokie podatki od byle gó**a?

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ktoś kto zarabia więcej nie płaci żadnych podatków w Polsce, poza VATem i akcyzą. W innym przypadku nie zarabiałby więcej.

0

Zglos komentarz

A
arabek24 🌾 Wieśniak
11 lat temu

uk 10000 pounds

0

Zglos komentarz

C
caligo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a od kwietnia jeszcze więcej...

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
11 lat temu

Już się rzygać chce od takich wstawek,bo na tym sie tylko kończy.A tez Św***e dalej robią co chcą.

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
11 lat temu

Moze zamiast siedziec przed kompem i wstawiac takie bzdety, ruszyc d**y do wyborow i zaglosowac tak, jak sumienie podpowiada. Obojetnie jaka jest decyzja ale isc i zaglosowac. Pewnie przynajmniej polowa z tych, co tutaj pluje jadem, nie byla wogole na wyborach.

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
11 lat temu

Inteligentny inaczej elektorat PO wybrał... za ich głupotę i naiwność płaci cała reszta.

0

Zglos komentarz

M
Michal_Szczecin 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

uroki demokracji i ,,racji" wiekszosci

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ruskie serwery POmogły

0

Zglos komentarz

Z
zenobiusz500 🌾 Wieśniak
11 lat temu

K...a Grecja 5000 euro a polandia 738 ja pi....le brak slow.

0

Zglos komentarz

T
tymsol 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Brak slow normalnie:(

0

Zglos komentarz

M
milord88 💩 JP 100%
11 lat temu

W Szwecji ta kwota to mniej więcej równowartość najniższej wypłaty za cały etat. Więc o co chodzi?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz, chyba ze pracujesz na czarno...

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
11 lat temu

Czyli ze jako jedyny kraj naszego regionu mamy wogle jakaś kwotę wolną ? a teraz wyliczcie sobie ile "kasy" zostało by obywatelom w kieszeni gdyby wprowadzono zmiany zaproponowane przez Palikociarnie ? Obecnie dzięki kwocie wolnej od podatku podatnik zaoszczędza maksymalnie 43,35 zł roczni...

Czyli ze jako jedyny kraj naszego regionu mamy wogle jakaś kwotę wolną ? a teraz wyliczcie sobie ile "kasy" zostało by obywatelom w kieszeni gdyby wprowadzono zmiany zaproponowane przez Palikociarnie ? Obecnie dzięki kwocie wolnej od podatku podatnik zaoszczędza maksymalnie 43,35 zł rocznie.

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
11 lat temu

Tylko Węgrzy, Czesi i Bułgarzy nie mają kwoty wolnej od podaktu. Gospodarczo wczesne Palikoty miały program bardzo zbliżony do KNP, poszli jednak w stronę kinder ideologii, więc skończyli jak skończyli.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ja tam widzę ze Słowacy. Rumuni i Łotysze też nie mają. Co do Palikota to czysty populizm i łapanie się brzytwy przez tonącego. Szanse na zaistnienie w przyszłym parlamencie ma raczej znikome to kombinuje.

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
11 lat temu

do de**la jersey - naucz się gramatyki jełopie.

0

Zglos komentarz

S
stolarz70 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to były jaja ;]

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Przecież on pisał językiem BULA.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ZIELONA WYSPA - ale dla ryp@czy NORMALNEGO OBYWATELA

0

Zglos komentarz

Reklama