Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Rozliczymy się w wyborach? :D Weź przestań, bo jeszcze tam któryś ze śmiechu zejdzie i będziesz miał zarzuty za zamach na członka rządu... :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NO TO SOLIDARNOSC Z PEJSATYMI I WATYKANCZYKAMI WYPROWADZILI NAS NAWET ZA KRAJE AFRYKANSKIE - TERAZ CHYBA ZMIERZAMY KU EPOCE KAMIENIA LUPANEGO !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale sporej liczbie kurew (nie tylko politykom) fajnie się tu żyje...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co za wstyd! Jesteśmy za Namibią! To nie wiocha dla rządzących, to wiocha dla wszystkich Polaków, że dają się tak walić w rogi. Władza nas traktuje gorzej niż murzyni siebie w Afryce. Przegięcie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do większości i tak nie dotrze nic nigdy. Kolejny serial, "f**kty" i inne "rzetelne inormacje" i kolejny serial i znowu powtórka i jeszcze. Mózgi zlasowane - ok, okrągłostołowe gó**a mogą nadal lody kręcić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane