Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wystarczy dać w opisie słowo "islamista" lub "żyd" żeby de**le plusowały takie gó*****e absurdy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomyłka w tytule: powinno być Polak to Pijak. Popraw bo nie wiadomo o co chodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Antropolodzy będą trochę zdziwieni tymi bredniami, ale myślę że słyszeli większe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy wcale dużo nie piją, zdarzają się gorsze nacje, również nie kradniemy na potęgę i nie doimy zasiłków, to są rozdmuchiwane stereotypy, bo Polacy sa biali a Zachód musi na kimś wyładowac frustrację, na kolorowych nie może bo sra ogniem na sam dźwięk słowa "nietolerancja."
Polacy wcale dużo nie piją, zdarzają się gorsze nacje, również nie kradniemy na potęgę i nie doimy zasiłków, to są rozdmuchiwane stereotypy, bo Polacy sa biali a Zachód musi na kimś wyładowac frustrację, na kolorowych nie może bo sra ogniem na sam dźwięk słowa "nietolerancja."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane