Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
11 lat temu

Badzo fajni Politycy ja ich lubie zwłaszcza Pania Hanke

0

Zglos komentarz

S
stefan.barszcz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pod mur z tymi pustakami!!!

0

Zglos komentarz

M
11 lat temu

Nie mow tak

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
11 lat temu

Takie tępe szpetne ryje mijasz co dzień na ulicy. bo to w końcu ta ciemna tępa polaczkowa masa wybiera te śc****a.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Smutne ale jakże prawdziwe.

0

Zglos komentarz

T
tymsol 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Warszawka to jednak sloje i to takie 10litrowe

0

Zglos komentarz

R
redzi301 😏 Szyderca
11 lat temu

W weekendy jak zwykle Warszawa pustoszeje. Jak spytasz taksówkarza czy weekend dobry jest i kursów sporo bo w końcu ludzie się bawią, po klubach szaleją, to usłyszysz odpowiedz "Warszawa jedzie do domów, biznes się nie kręci"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Będzie KOLEJNA TĘCZA ;)

0

Zglos komentarz

Reklama