Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Tylko kilkanaście tysięcy maszerowało -czemu tak mało ,to już wiec poparcia dla Putina miał kilkadziesiąt tysięcy ludzi.,,Wielu unijnych polityków''-tylko nie było nikogo znaczącego ,ani Merkel ,ani Obamy ,ani prezydenta Francji,był za to sługa Niemiec i oszust Tłusk ,oraz gajowy Bull Komorowski ,a...
Tylko kilkanaście tysięcy maszerowało -czemu tak mało ,to już wiec poparcia dla Putina miał kilkadziesiąt tysięcy ludzi.,,Wielu unijnych polityków''-tylko nie było nikogo znaczącego ,ani Merkel ,ani Obamy ,ani prezydenta Francji,był za to sługa Niemiec i oszust Tłusk ,oraz gajowy Bull Komorowski ,a tych to za znaczące osobistości w świecie polityki brać nie można ,raczej za pyskaczy i sługusów USA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze po za tym marszem, niech zrobią głodówkę rotacyjna, Putin sie przestraszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe czy szli z banderowcami... oni też lubią maszerować ostatnio... solidarność... może już czas na solidarność z rodakami, którzy są w potrzebie co...???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane