Reklama
Source: wgrane.pl

Spektakularne rozbrojenie ładunku w Izraelu

przez zwidi — 11 lat temu
27

Zglos post

Reklama

Komentarze

23
S
slashxxl 🎖️ Snajper
11 lat temu

co Was to dziwi w kraju w którym co chwila sa ataki to norma

0

Zglos komentarz

A
Amiga4ever 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Buduje takie roboty do likwidowania bomb. Troszkę bardziej nowoczesne, ale założenie te same.

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
11 lat temu

Mosad nauczy de**la rozumu- najpewniej wyrokiem odpracowanym w kamieniołomach

0

Zglos komentarz

F
falk87 🎖️ Snajper
11 lat temu

nie wiem czy to bylo zabawne...

0

Zglos komentarz

J
jochny10 🌾 Wieśniak
11 lat temu

gdybyś miał ciapackie menty w okolicy które co chwila podkładają bomby i zabijają ludność cywilną też byś tak reagował. a te kur...wy już się biorą za europe.

0

Zglos komentarz

R
rodzyn3197 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Skończ pieprzyć głupoty i trochę dowiedz się o konflikcie na linii Palestyna-Izrael. Tylko nie z Żydowskich stron. ;)

0

Zglos komentarz

K
krystianwojc 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jeśli to zalatuje wiochą, to ciekawe co by zrobił admin w takiej sytuacji? bo ja napewno bym do tego nie podszedł...

0

Zglos komentarz

Y
YaPaE 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tak sie kur...wa głąby nie robi. To samo nie dzwoni sie na pogotowie po pizze itp. Nie można wymyśleć innych facke? z miejskimi np?

0

Zglos komentarz

S
szyja8405 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ale ujęcie w czasie wystrzału krecili asfalt, zydy jeb@@@

0

Zglos komentarz

Y
Yazgool 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To cos na kolach to jakis smiech na sali... tak nie wyglada robot to rozbrajania bomb http...

0

Zglos komentarz

Y
Yazgool 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kiepska ustawka... jaka sluzba detonuje 'bombe' na chodniku? Koles w mundurze :/ powinien byc w stroju pirotechnika, w przypadku bomby ewakuowano by okolice na kilkaset metrow i zjechaloby sie sporo pojazdow sluzb pirotechnicznych.

0

Zglos komentarz

P
pixar1123 💩 JP 100%
11 lat temu

Film nagrany w Holandii i ma już ze 3 lata.

0

Zglos komentarz

R
rodzyn3197 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W Holandii? I rozumiem, że Holenderscy policjanci mają na mundurach Hebrajskie napisy?

0

Zglos komentarz

P
punkpropaganda 🏹 Łowca
11 lat temu

Jesli Holandia jest w Izraelu, to ty jestes jakis nieziemski :D

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Wiocha dla autora "żartu". Podejście służb takie jak powinno być.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

0

Zglos komentarz

R
rozpruwacz78 🏹 Łowca
11 lat temu

Jakie zdz***o policjanta :)-to im wyszło.

0

Zglos komentarz

S
Sly79 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a niech im wybuchaja te plecaki. ciekawe czy wtedy bedzie hihi??

0

Zglos komentarz

T
Tylu84 💩 JP 100%
11 lat temu

Głupie młode ży**i. Kilka takich dowcipów to policja zacznie bagatelizować takie przypadki do momentu kiedy na prawdę taki plecak będzie wypchany ładunkami i pośle na tamten świat cały autobus w którym mam nadzieje będą Ci dowcipnisie.

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
11 lat temu

Niemoge strawic de**li ,ktorzy nagrywaja a w najlepszym mo momecie pokazany jest grunt lub niebo.

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
11 lat temu

Wiocha dla de**li, którzy zabawili się i wiocha dla autora, który uważa ten "absurd" za "wiochę". Ogólnie rejon dość zapalny i nie dziwota że policja reaguje tak na pozostawiony plecak. Autor to gimbus, któy chętnie przybiłby piątkę z tymi id***ami

0

Zglos komentarz

B
11 lat temu

A miało być tak pięknie

0

Zglos komentarz

D
dlugi1974 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie rozumiem gdzie tu wiocha służb ???? jakiś de**l zrobił de**lny kawał za który powinien ostro dostać po dup.ku a służby czyli Policja i saperzy -pełen profesjonalizm!

0

Zglos komentarz

L
lobuz2007 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Banda wieśniaków i de**li. Proponowałbym sobie te puszki z farbą w d**ę wsadzić.

0

Zglos komentarz

C
cezary7407 🌾 Wieśniak
11 lat temu

...pomijając wszystko - źle zrobili detonując na miejscu. A gdyby ładunek miał siłę rażenia np. 200 metrów (i byłby prawdziwy), to nikt by nie przeżył.

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
11 lat temu

pomaluj świat...i odstrzel idiocie d**ę.

0

Zglos komentarz

B
Benny 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Taaa, za de**la pomysł płaci społeczeństwo. Kawał na poziomie krawężnika.

0

Zglos komentarz

Reklama