Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Olsztyn, to przesiedleńcy z Ukrainy, a banderowcy zawsze wspomagali niemiaszków i dlatego jest, jak jest w olsztyńskim sądownictwie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polski bo w Polsce ,ale założony przez niemców a prowadzony przez niemców i ukraińców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kolego Ty, ja czy nam podobni to wiedzą i zrozumieją pewnego rodzaju skrót myślowy, ale ci co nie znają historii zostaną wprowadzeni w błąd, że to Polacy w tych obozach Żydów mordowali i będą trwać w nieświadomości...O to w tym wszystkim chodzi. Najbardziej przykre jest to, że nikt się tą sprawą nie...
kolego Ty, ja czy nam podobni to wiedzą i zrozumieją pewnego rodzaju skrót myślowy, ale ci co nie znają historii zostaną wprowadzeni w błąd, że to Polacy w tych obozach Żydów mordowali i będą trwać w nieświadomości...O to w tym wszystkim chodzi. Najbardziej przykre jest to, że nikt się tą sprawą nie zajmie i nie mówię tu koniecznie o PO, bo przecież nie trzeba mieć większości w sejmie, aby zwrócić uwagę na pewne "lapsusy językowe" dziennikarzy zachodnich..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niema czegoś takiego jak Zostało to wymyślone żeby tłumaczyć z polskiego na nasze wypowiedzi Jarkacza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane