Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Kolego jeżeli czarny scenariusz się sprawdzi to ta "armia z wiejskiej" co namieszała dojdzie do wniosku, że musimy się bronić i zrzucą to na nas... oni wyjadą a my będziemy walczyć dla ich idei...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A Ty ruska św***o co robisz na Polskiej wiosce? Won do kołchozu tyłek putlerowi lizać!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szczym ryj pomiocie banderowskiego śc****a spi-erd-olo-ny przeć upaińskie ku-rw-is-ko, jadź na upainę rozpruwać niemowlęta bagnetem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kostja , nie pomylił ty adresu , a ? To polskaja nie chachłacka wiocha ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Agresję, mordowanie i gwałty to Ty masz we krwi ruski propagandzisto. A jak ceny w Moskwie? Stać cie na coś oprócz wódy i słoniny zachlana mordo?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
JanuszW1976 szczym ryj i hapaj dzidę ty pomiocie banderowskiego śc****a spi-erd-olo-ny przez upaińskie ku-rw-is-ko, jadź na tą swoją upainę rozpruwać niemowlęta bagnetami, u siebie na upainie pewnie buraki wpie-rda-lasz na śniadanie obiad i kolację pomiocie ludobójcy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane