Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
marght 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zobaczcie okrągłą "kładkę" dla pieszych w Rzeszowie obok Urzędu Wojewódzkiego, 11 mln :) to dopiero wiocha.

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
11 lat temu

Ale o co chodzi? Nie działa?

0

Zglos komentarz

Reklama