Reklama
Reklama

Komentarze

14
D
11 lat temu

...czyzby iphone? ;)

0

Zglos komentarz

B
BidaS 💩 JP 100%
11 lat temu

czyżby de**l?

0

Zglos komentarz

W
WheelerDealer 🏹 Łowca
11 lat temu

To jest albo swastyka buddyjska albo oznakowanie lotnictwa fińskiego.

0

Zglos komentarz

S
shellah 😏 Szyderca
11 lat temu

Pokolenie id****w tego nie zrozumie.

0

Zglos komentarz

M
minutsa 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Może również być to symbol słowiański. Swastyki można też znaleźć na odznaczeniach wojskowych

0

Zglos komentarz

S
shadowsniper.wro 🌾 Wieśniak
11 lat temu

siemens...

0

Zglos komentarz

H
HerrSkorzeny 🏹 Łowca
11 lat temu

Na moim telefonie też miałem swastykę, to był taki czarny ebonitowy smartfon na korbkę.

0

Zglos komentarz

S
sly20 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie zla lipa ktos sie postaral photoshop az milo popatrzec na to

0

Zglos komentarz

K
kilanas4 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ach te nazisty NYGAAAA

0

Zglos komentarz

M
Mateun 🌾 Wieśniak
11 lat temu

technik patriota :P

0

Zglos komentarz

A
Agona 😏 Szyderca
11 lat temu

tylko ze znak jest nie w ta strone

0

Zglos komentarz

A
Agona 😏 Szyderca
11 lat temu

swastyka jest w druga strone znawcy

0

Zglos komentarz

W
wolfsangel5 🌾 Wieśniak
11 lat temu

mi to wygląda na przezroczysty materiał, więc może być w dobrą stronę :)

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
11 lat temu

@wolf To zle Ci to wyglada... To ze czesc folii wyglada na przezroczysta nie znaczy ze nia jest.. Poki co nie wymyslony przezroczystych sciezek czy izolacji... Kolejny humanista-filozof ?

0

Zglos komentarz

E
euro-tom 🌾 Wieśniak
11 lat temu

HTC one M7

0

Zglos komentarz

C
czarny1551 🌾 Wieśniak
11 lat temu

zgadzam sie w 100% HTC ONE (m7)

0

Zglos komentarz

M
maksi1993 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To przecież niemiecki telefon telfungen ;-)

0

Zglos komentarz

J
jogggi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tez znaczek oznacza poprostu, że telefon został wykonany w Indiach, pewnie przez dzieci

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
11 lat temu

Przecie to na szczęście! W Azji do dziś ten symbol to znak szczęścia tylko, że Hitler niestety zepsuł w wielu głowach ludzi (nawet młodego powojennego pokolenia) pojęcie znaczenia tego symbolu.

0

Zglos komentarz

Reklama