Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jest to prosta manipulacja mająca za zadanie wprowadzić polaczka w błąd myślący, ze Bronek to człowiek tak samo jak Ty i ja. Zdarza mu się palnąć głupotę, taka niegroźna pierdoła życiowa... Najpierw polaczku chwyć za książki, informację i dowiedz się czym było WSI i czym się zajmowało, a potem wróć...
Jest to prosta manipulacja mająca za zadanie wprowadzić polaczka w błąd myślący, ze Bronek to człowiek tak samo jak Ty i ja. Zdarza mu się palnąć głupotę, taka niegroźna pierdoła życiowa... Najpierw polaczku chwyć za książki, informację i dowiedz się czym było WSI i czym się zajmowało, a potem wróć i połącz tego człowieka z tymi służbami. Teraz pogadajmy o jego pierdołowatości. W tym kraju nic nie dzieje się bez przyczyny, aby przetrwać czasem trzeba zagrać id**tę, dla tępego tłumu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
do tego dochodzą informacje o współpracy z rosyjskim szpiegiem, a także faktyczne pochodzenie komorowskiego-szczynukowicza, pesudonim "Litwin".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest tak autentyczny jak Ty w swojej opinii :) Trollu :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak samo jak W TEATRZE DLA LALEK ;D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TAAK swietnie nazwal go szogunem, wyglupil sie jak kazdy z nas, ale to ze jako prezydent go**o zrobil i zrobil to nikogo tak nie bulserwuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane