Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czego się spodziewać po kr***nie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Popatrzcie na uzasadnienie podniesienia wysokości mandatów.Nasze zarobki. W 1995 zarabialiśmy średnio po 700 zł. W 2015 średnia płaca to 3750 zł W 20 lat wzrost nominalny waluty pochłonie wasze oszczędności i nie pomoże żadne oprocentowanie, kapitalizacja odsetek i tym podobne pierdy. Żaden bogacz n...
Popatrzcie na uzasadnienie podniesienia wysokości mandatów.Nasze zarobki. W 1995 zarabialiśmy średnio po 700 zł. W 2015 średnia płaca to 3750 zł W 20 lat wzrost nominalny waluty pochłonie wasze oszczędności i nie pomoże żadne oprocentowanie, kapitalizacja odsetek i tym podobne pierdy. Żaden bogacz nie trzyma swojego majątku w pieniądzu. Wszystko ma zainwestowane. W przeciwnym razie po 20 latach musieliby się starać o etaty, żeby mieć z czego żyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słabe zachęty państwa... Widać jacy realiści w tym Ergo Pro. Większość Polaków ma problem z dożyciem do końca miesiąca, z czego tu odkładać. Jak będzie wybór pomiędzy ZUS, a innymi firmami, to nagle się okaże, że można mieć normalną emeryturę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane