Reklama
Reklama

Komentarze

28
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Zawsze miałem nadzieje ze to Polska dogoni Niemcy. Ale kto by pomyślał ze to nie Polska dogoni Niemcy tylko Niemcy cofną się w rozwoju do Polski.

0

Zglos komentarz

K
kaczy484 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to pokaż taki znak w polskim kodeksie drogowym jaki stoi po lewej.

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
11 lat temu

Udowodnij ze to w niemczech- nie wierze. To jest dokladnie w Polsce i nawet wiem gdzie.

0

Zglos komentarz

K
kaczy484 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to pokaż tak znak w polskim kodeksie jaki stoi po lewej

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
11 lat temu

W Polsce powiadasz? To spójrz na znak po prawej stronie. Wydaje mi się, że w naszym kraju obowiązuje inny wzór.

0

Zglos komentarz

B
bzinks 🌾 Wieśniak
11 lat temu

przynajmniej na drzwie nikt nie zginie

0

Zglos komentarz

S
sdiz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bo drzewa zasłaniały ludzi i kamery nie wychwytywały.

0

Zglos komentarz

S
schizofrenik7 🌾 Wieśniak
11 lat temu

masakra

0

Zglos komentarz

L
lamka90 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wyje**i pół świata to co im po jakiś drzewach tam wszystko jestem możliwe

0

Zglos komentarz

C
cyc1982 😏 Szyderca
11 lat temu

najlepiej wyrżnąć drzewa i nastawiać słupków żeby nikt na pniaka nie wjechał,większej głupoty nie widziałem,

0

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Znowó polaczki puóbujom ośmieszyć Wielkie Niemcy... To tak jakby Mozambik hciał ośmieszyć USA

0

Zglos komentarz

T
thoren2 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Też mają swoje absurdy jak każdy kraj, co chciałem napisać: na niemieckim BR puszczają wlaśnie niemce film Wajdy "pierścionek z orłem w koronie". Szacun. Ile filmów o Wołyniu puszcza się na ukrainie oprócz istruktażowych "jak mordować Lachów"?

0

Zglos komentarz

M
Mazur1392 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W Polsce to pewnie by było zabronione, i jeszcze miasto by musiało zapłacić karę za okaleczenie pni a wszystko z naszych podatków.

0

Zglos komentarz

S
sirmatti 🌾 Wieśniak
11 lat temu

w Polsce byłaby wiocha bo przetarg by wygrała firma, która by wszystko zje*#ła i kosztowało by to 50razy drożej

0

Zglos komentarz

G
GregBeatz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jakim trzeba być im****lem, żeby wrzucić to na wiochę a jeszcze większym, żeby zamieścić to na głównej :o Tak jak koledzy pisali, to oznakowanie tymczasowe, wydrą pnie i zdejmą. Na wielki plus, żeby kierowca nie wpieprzył się w nocy na te pnie. Tak się ułatwia życie kierowcom w cywilizowanych krajac...

Jakim trzeba być im****lem, żeby wrzucić to na wiochę a jeszcze większym, żeby zamieścić to na głównej :o Tak jak koledzy pisali, to oznakowanie tymczasowe, wydrą pnie i zdejmą. Na wielki plus, żeby kierowca nie wpieprzył się w nocy na te pnie. Tak się ułatwia życie kierowcom w cywilizowanych krajach.

0

Zglos komentarz

P
Pazdziochoff 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nikt sie jeszcze nie kapnal, ze to fake?

0

Zglos komentarz

K
kris072 🏹 Łowca
11 lat temu

słupki są po to żeby nikt kto zaparkuje pomiędzy pniakami nie ruszył zapominając że coś jest niewidocznego przed samochodem..raczej wiochy tu nie ma, wręcz przeciwnie

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
11 lat temu

Slupki sa bo byla prognoza metrowych opadow sniegu ........a tak na powaznie.....pomysl bardzo dobry, jakis urzednik mysli,samorzad dba o bezpieczenstwo obywatela i by nie poniosl strat. Wcale sie nie dziwie ze w polski leb tego nie ogarnia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Bzdury. A widzisz żeby ktoś tam parkował? Nie i nikt tam nie zaparkuje, bo w Niemczech obowiązuje całkowity zakaz parkowania na chodnikach.

0

Zglos komentarz

P
pete78 🌾 Wieśniak
11 lat temu

oznakowane pieńki żeby się nikt nie wpi...dolił ,rozwiązanie tymczasowe zanim wykopią pieńki,oj żeby nasi tak robili

0

Zglos komentarz

P
pkr222 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No ja nie wiem czy nasi drogowcy mieliby tyle zdolności, żeby aż tak równo wystrugać całe drzewa, żeby z nich tylko pieniek i słupek do pomalowania został. Niemiecka precyzja, ot co.

0

Zglos komentarz

M
matmixmix 🌾 Wieśniak
11 lat temu

no i co wielkiego? ze slupki postawili? jedyna wiacha jest wyciecie drzew

0

Zglos komentarz

S
snake251 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przynajmniej nie zakończą swego żywota na drzewie tak jak to jest u nas. Zasadźmy więcej drzew przy drogach "będzie bezpieczniej" (więcej ludzi zginie na nich - mniej samochodów)...

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Drzewa są przydatne, w upalne lato miło jedzie się aleją w cieniu, nie dotyczy de**li co prują ledwo co wyrabiając na zakrętach, dla takich nie ma różnicy drzewo czy ogrodzenie, na cym się zatrzyma. Jak ktoś umie z głową jeździć to i drzewa się przydadzą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Szkoda drzew...

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Dobrze pomyślane, nie widze wiochy

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To,ze słupki są czarne nie oznacza,ze o w Niemczach,takie same są np.w Szwecji...

0

Zglos komentarz

D
dejveet 😏 Szyderca
11 lat temu

i znowu plusy dają Ci co najpierw klikają potem myślą, albo co gorsza klikają łapkę w górę i nadal nie myślą, a ich wszystkich poklepuje po plecach admin...

0

Zglos komentarz

K
ken299 😏 Szyderca
11 lat temu

tam po prostu jest porządek,a to pewnie nic innego jak oznakowanie ściętego pniaka,zanim zostanie usunięty,by ktoś w niego nie wjechał....

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
11 lat temu

nie lepsi? zastanow sie troche..

0

Zglos komentarz

M
Menel_z_Pragi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

na kazdym slopku powinien stac tera fotoradar zeby jak najwiencej kasy zebraci dla sazondow i byla kasa na pensje dla strasznikow i innych pozytecznych sluszb

0

Zglos komentarz

T
tompol9 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Drzewa wycieli bo byly blisko drogi i mozliwe ze przeszkadza?y w mijaniu sie wyskich pojazdw. Pie?ki oznaczyli ?eby auta o zmroku nie uszkodzi?.

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
11 lat temu

kogo to śmieszy? Wioskowych głupków i admina? żałosne

0

Zglos komentarz

Reklama