Reklama
Reklama

Komentarze

17
M
myszak8604 🌾 Wieśniak
11 lat temu

szybka akcja dwa ciosy i niema chłopaczyny :)

0

Zglos komentarz

S
sneakymike 🌾 Wieśniak
11 lat temu

genialne, czego niby sie spodziewal dzentelmenskiego uscisku dloni przed walka?

0

Zglos komentarz

A
Adrian2712 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Czarnuchy zawsze z partyzanta!

0

Zglos komentarz

X
xvmarvelvx 💩 JP 100%
11 lat temu

frajerska akcja a nie dobra zmyla ale wiazd w nogi po strzale choc bez wyniesienia mozna pochwalic mimo wszystko nie meskie zachowanie

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 lat temu

dobra zmyła z tymi spodniami chyba zaczne tak robić hahaha

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie ma czym się podniecać, czarnuch to partyzant i tyle. Biały nie jest w żadnym wypadku frajerem, mały mięsisty smoluch go zaskoczył, żenada i tyle!

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie ma czym się podniecać, czarnuch to partyzant i tyle. Biały nie jest w żadnym wypadku frajerem, mały mięsisty smoluch go zaskoczył, żenada i tyle!

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
11 lat temu

Piękna akcja.Mały to nie znaczy że nic nie potrafi.Miałem kiedyś kumpla miał może 1.50 ale na dyskotece nie jeden ochroniarz wylatywał jak za bardzo kozaczył.Dyskoteka BRAWO Gliwice pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
11 lat temu

BRAVO....BRAVO!!!! piękny knockuut !!! :)

0

Zglos komentarz

T
tyczka333 🌾 Wieśniak
11 lat temu

najłatwiej z zaskoczenia najwiekszy frajer to ten czarnuch

0

Zglos komentarz

S
slashxxl 🎖️ Snajper
11 lat temu

TO NIECH BĘDZIE PRZYGOTOWANE CWANIAK A NIE JAK CI**A TERAZ LEŻY I KWICZY POD ŁAWECZKĄ - JAK PIZDECZKA

0

Zglos komentarz

D
dobry281 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dlaczego frajer i z jakiego zaskoczenia szybszy był i tyle

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Co może miał jeszcze większemu powiedzieć, że zaraz go uderzy zasygnalizować jeszcze którą ręką, poprowadzić rękę dla sprawdzenia po torze ciosu a następnie uderzyć? Każdy ma prawo do tego by się bronić. Można walczyć albo odpuścić.

0

Zglos komentarz

Z
11 lat temu

On nie jest czarny. To prawdopodobnie Polinezyjczyk. Czyli człowiek rasy żółtej.

0

Zglos komentarz

I
iwcio 🌾 Wieśniak
11 lat temu

co wy wszyscy gadacie, bialy nie chcial sie bic dokuczal mu , chodziloo jakis zaklad , nie byl przygotowany, to czarny nie umie przegrywac. takmi sie wydaje

0

Zglos komentarz

Y
yaiba83 🏹 Łowca
11 lat temu

Technicznie go położył

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

Murzyn pobił białego - chuligański wybryk. Biały pobił murzyna - rasizm. Tak właśnie widzę współczesną poprawnie polityczną Amerykę.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Prawilny chlopaczyna. Szkoda, ze asfalt. Tfu kuuurwaaa!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ale go pięknie dojechał:-)

0

Zglos komentarz

M
mipa 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Kto to jest ten Gall Anonim ?

0

Zglos komentarz

S
szpajder 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gall Anonim (łac. Gallus Anonimus), inaczej Anonim tak zwany Gall (ur. w XI w., zm. po 1116) – anonimowy autor Kroniki Polskiej. Uważany za pierwszego Polskiego kronikarza, chociaż był cudzoziemskiego pochodzenia.

0

Zglos komentarz

S
segal226 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Młody troll lvl :Master.

0

Zglos komentarz

Reklama