Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Kościół potrafią utrzymywać z podatków a telewizji polskiej nie potrafią! Na wydatki państwa na kościół powinna być taka opłata jak za telewizje. I niech sobie wierni opłacają. A za to byliby opłacani kapelanie wojskowi, szpitalni, nauczyciele religii, remonty kościółków, budowa świątyni opatrzności...
Kościół potrafią utrzymywać z podatków a telewizji polskiej nie potrafią! Na wydatki państwa na kościół powinna być taka opłata jak za telewizje. I niech sobie wierni opłacają. A za to byliby opłacani kapelanie wojskowi, szpitalni, nauczyciele religii, remonty kościółków, budowa świątyni opatrzności. A jeśli ludzie nie chcieliby płacić to kler by nie dostawał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wg prawa płacisz nie za posiadany odbiornik tylko za możliwość odbioru programu/ów i nie jest to żaden polski wymysł, co nie znaczy, że jest to co najmniej sprawa dyskusyjna!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
yhy fajnie mam tv mam lapka na ktorym teraz pisze i ze co przjdzie 70letni listonosz(bo moj na tyle wyglada) powie ze mam t v i bedae placil ? potrzebuje 7 ekranow do pracy i c**j pe**lom w...
yhy fajnie mam tv mam lapka na ktorym teraz pisze i ze co przjdzie 70letni listonosz(bo moj na tyle wyglada) powie ze mam t v i bedae placil ? potrzebuje 7 ekranow do pracy i c**j pe**lom w d**e nie mam czasu ta tv czasami wioch itp dla relaxu.... potem co mam po sadach biegac?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
alinek,to nie jest tlumaczenie.Nie bede płacił za ,,mozliwosci"Idąc ulicą dz***a też powie że mam zaplacic za możliwośc skorzystania.Nie i jeszcze raz nie.To jest szukanie bocznej furtki.Pomine poziom tejmisji publicznej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ja założę firmę wybijającą ludziom zęby za pieniądze. Nieważne, że nikt nie skorzysta, ale wszyscy będą musieli mi płacić, bo przecież mogą, nieważne czy chcą korzystać czy nie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane