Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Każdy diler przyprowadził swoich klientów obiecując im przy następnym zakupie 10% rabatu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby mała ilość baki była legalna na własny użytek - wtedy ziomek by tego nie połykał, bo by się nie bał pójścia za kratki. Ćpuny ćpają po kablach białe proszki, a nie palą zioła. Wstawiający to pewnie policjant...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
polowie de**li na tym go*****ym serwisie nie przetlumaczysz ze baka jest mniej szkodliwa od alko albo fajek i najlepsze jest to ze z marihuana walcza najbardziej ci ktorzy jej nigdy na oczy nie widzieli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O co tyle hałasu jednego ćpuna mniej myślicie że świat będzie gorszy bez niego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bardzo dobrze powinno to spotkać każdego id**tę co bierze dopalacze czy narkotyki a i jeszcze bym stworzył ustawe która zabraniała by leczyć takich id****w za państwowe pieniądze!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja nie zrozumiem tej bandy id****w rzucającej kamieniami po śmierci tego chłopaka. Co tu zawiniła policja???? Jeśli już coś zawiniło to prawo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wszyscy mowia ze prawo w polsce, ta cała banda na wiejskiej uchwala tak aby im sie wiodło lepiej, zeby wszyskie słuzby mogły zwykłego obywatela zgnoić i nic wiecej z tym nie robią. A moim zdanie PODKREŚLAM, moim zdaniem tacy własnie ludzie i tylko oni maja odwage wyjść na ulice i zmierzyć sie i sprz...
wszyscy mowia ze prawo w polsce, ta cała banda na wiejskiej uchwala tak aby im sie wiodło lepiej, zeby wszyskie słuzby mogły zwykłego obywatela zgnoić i nic wiecej z tym nie robią. A moim zdanie PODKREŚLAM, moim zdaniem tacy własnie ludzie i tylko oni maja odwage wyjść na ulice i zmierzyć sie i sprzeciwic sie ,ze jednak ku*wa cos trzeba zmienic
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane