Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mamy taką jedną w pracy też ma podobny tok rozumowania jak wyżej wymieniony pan a na wszystkie zaskakujące rzeczy Tta pani odpowiada- ALE NAPRAWDE
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
prawda to? bo to już kolejny dowód na to, że wybraliśmy sobie de**la na naszego reprezentanta i wydaje się, że nie za dobrze to świadczy o naszej inteligencji i ogólnie o nas jako obywatelach jednego z większych krajów UE, że pozwalamy aby tacy ludzie decydowali o tym w jakim kraju mamy żyć
prawda to? bo to już kolejny dowód na to, że wybraliśmy sobie de**la na naszego reprezentanta i wydaje się, że nie za dobrze to świadczy o naszej inteligencji i ogólnie o nas jako obywatelach jednego z większych krajów UE, że pozwalamy aby tacy ludzie decydowali o tym w jakim kraju mamy żyć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane