Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2KASĘ to oni "UMIOM" zabierać tylko POLAKOM - Patologia Obywatelska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale "tu" nie chodzi o to aby pomóc tylko o to aby nakraść... "Oni" to doskonale wiedzą (to nie są: de**le, ćwoki, ku..tasy, popaprańcy itd.). To są za*******e inteligentni ludzie (na swój sposób mądrzy). Mają zorganizowaną grupę ludzi orientującą się w mechanizmach funkcjonowania...
Ale "tu" nie chodzi o to aby pomóc tylko o to aby nakraść... "Oni" to doskonale wiedzą (to nie są: de**le, ćwoki, ku..tasy, popaprańcy itd.). To są za*******e inteligentni ludzie (na swój sposób mądrzy). Mają zorganizowaną grupę ludzi orientującą się w mechanizmach funkcjonowania państwa. ...Wracając do tematu: nie "trzeba byś ślepcem", wystarczy być cynicznym i mieć "ster w ręce".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane