Reklama
Reklama

Komentarze

5
Z
zimny_sprite 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bo to nie festiwal Eurowizji

0

Zglos komentarz

Z
zuza1999 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A mnie to koło ch...... lata .

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
11 lat temu

jak to? przecież Biedroń mówił że w Polsce 10 % ludzi jest homoseksualnych... więc nawet jakby co 10 podpisał to zebrałby i wiele więcej.

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
11 lat temu

krzysiu kaput

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
11 lat temu

dewiantom już dziękujemy

0

Zglos komentarz

Reklama