Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
zbynio4 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bez sensu te twoje pretensje, po drugim wyroku odwołali się zarówno obrońcy jak i oskarżyciel i tak tez musiało być za pierwszym razem. Za każdym razem wyrok i zadośćuczynienie jest większe więc ewidentnie widać że kolejne rozprawy to działanie oskarżyciela. Zacznij myśleć, zanim kolejny raz wypr...

Bez sensu te twoje pretensje, po drugim wyroku odwołali się zarówno obrońcy jak i oskarżyciel i tak tez musiało być za pierwszym razem. Za każdym razem wyrok i zadośćuczynienie jest większe więc ewidentnie widać że kolejne rozprawy to działanie oskarżyciela. Zacznij myśleć, zanim kolejny raz wyprodukujesz takiego gniota. Wg ciebie powinni zostać skazani za pierwszym razem, dostać 4-5 lat (pierwszy wyrok, młodociani = 1/3 odsiadki) i 30k zadośćuczynienia? Bardzo dobrze że oskarżyciele na to nie poszli i składali apelacje teraz 6-8 lat i 150k kary finansowej więc jednak zasadnicza różnia ...

0

Zglos komentarz

P
PO_chwa 🏆 Master
11 lat temu

Nie bo tak hu..wo działa prawo powinni od razu dostać po 12 lat i 500 tysięcy kary. Jak by karali to by inni mieli respekt .

0

Zglos komentarz

W
witsopot 💩 JP 100%
11 lat temu

bo nawet taki id***a jak PO-chwa może się od wyroku odwołać co w tym dziwnego

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
11 lat temu

A tak przy okazji 1 i 2 wyrok to jedna a 3 to druga tragedia. łączy je tylko bezgraniczna głupota sprawców i nieszczęście niewinnych ludzi.

0

Zglos komentarz

Reklama