Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
burak93 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tu jest Polska tu się kradnie ;)

0

Zglos komentarz

K
Klub_Smolenski ⚔️ Jedi
11 lat temu

zaraz po wyborach wróci do PIS.

0

Zglos komentarz

R
rozpruwacz78 🏹 Łowca
11 lat temu

A mi się wydaje że pójdzie do PO.

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
11 lat temu

W cywilizowanym kraju tego człowieka spotkała by powszechna infamia a w tym naszym polski zadupiu pewnie wróci w glorii chwały za kilka chwil. Drzewiecki miał racje Polska to dziki kraj zamieszkały przez prymitywnych troglodytów.

0

Zglos komentarz

Reklama