Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1To oczywiste ze to jakaś ściema. Bo oni niby walczą o prawo do spożywania psiny. Przecież w Polsce nie ma żadnego zakazu spożywania psiny! W Polsce możesz sobie jeść koninie, psinie, wieprzowinę, wołowinie, drób, sarny, dziki, ślimaki, szczury, kraby i co tylko chcesz. Ważne jest tylko to aby zwierz...
To oczywiste ze to jakaś ściema. Bo oni niby walczą o prawo do spożywania psiny. Przecież w Polsce nie ma żadnego zakazu spożywania psiny! W Polsce możesz sobie jeść koninie, psinie, wieprzowinę, wołowinie, drób, sarny, dziki, ślimaki, szczury, kraby i co tylko chcesz. Ważne jest tylko to aby zwierze które jesz nie cierpiało przy zabijaniu i nie było gatunkiem na wymarciu bo takich nie można zabijać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale wpuszczaja Wietnamczykow, wiec de facto popieraja jedzenie psow;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane