Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Tak to jest gdy się wyłazi na ulocie i robi majdan. Wszystko bankrutuje, upada i robi się ogromna bieda. A niedawno wy korwiniści, narodowcy i prawacy chcieliście robić w Polsce to samo co na Ukrainie. Jedna rewolucja w czasie 200 lat wystarczy miesimy już rewolcie 1981-1989 i wystarczy. Polska zb...
Tak to jest gdy się wyłazi na ulocie i robi majdan. Wszystko bankrutuje, upada i robi się ogromna bieda. A niedawno wy korwiniści, narodowcy i prawacy chcieliście robić w Polsce to samo co na Ukrainie. Jedna rewolucja w czasie 200 lat wystarczy miesimy już rewolcie 1981-1989 i wystarczy. Polska zbankrutowała, wszystko sprywatyzowano, 2 miliony Polaków wyjechało w efekcie tej rewolucji i tyle rewolucji nam wystarczy. Miesimy ogromne szczęsćie ze nas wtedy jeszcze ruscy nie najechali jak Ukrainę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane